EMTC

EMTC įkūrėme 2004 m. Vilniuje, Lietuvos sostinėje, kuri yra strateginė vieta tarp Rytų ir Vakarų, pačiame Europos centre. EMTC palaiko labai gerus verslo ryšius su daugeliu kompanijų visame pasaulyje. Turime užmezgę ryšius ne tik su visa Europa, bet ir Rusija, Indija, Kinija, JAV, Kanada.

Mes galime pasiūlyti gausų naudotų, įprastų ir išskirtinių metalo apdirbimo staklių asortimentą bei surasti stakles pagal kiekvieno kliento individualius poreikius. Dėl mūsų klientų patogumo didelį kiekį siūlomų staklių laikome sandėliuose. Taigi mūsų inžinieriai dažnai turi galimybę paruošti, paleisti bei pademonstruoti veikiančias stakles bet kuriuo klientams patogiu metu ir leisti įsitikinti EMTC siūlomos geros kainos ir kokybės santykiu. EMTC  garantuoja kvalifikuotą staklių išardymą, pakrovimą, sutvirtinimą ir saugų staklių gabenimą. Taip pat galime pasiūlyti staklių surinkimo, instaliavimo  ir paleidimo darbus kliento patalpose.

Visa informacija apie mūsų siūlomus staklių įrengimus yra pasiekiama mūsų internetinėje svetainėje www.emtc.lt . Esame pasiruošę suteikti jums visą jus dominančią informaciją.

EMTC įvykdė sandorius su įmonėmis, kurios įsikūrusios šiose šalyse:

Belarus / Belgium / Bulgaria / Canada / China / Czech / Estonia / Finland / France / Georgia / Germany / Hungary / India / Italy / Japan / Latvia / Lithuania / Netherlands / Poland / Portugal / Romania / Russia / Slovakia / South Korea / Spain / Sweden / Switzerland / Taiwan / Turkey / Ukraine / USA